• اردلان کاتبی
  • اردیبهشت 26, 1399
  • ۰ دیدگاه

کمپینگ در طبیعت(ویدئو)

کمپینگ در طبیعت(ویدئو)

کمپینگ در طبیعت(ویدئو)

گاهی اوقات زندگی شهری اونقدری بر ما استرس وارد میکنه که هرکسی به یک نحوی سعی میکنه با این استرس و تنش های روز افزون مقابله کنه و کمی آرامش درونی اگرچه موقت برای خودش کسب کنه. در کل کمپینگ را می توان یک فعالیت تفریحی در فضای باز دانست که ممکن است یک نفر و یا چندین نفر در فضایی خارج از محل زندگی خود اقدام به برپایی چادر و یا خانه های موقت کنند. البته در برخی از مواقع اگر شما در پارک محله ی خود نیز چادر بزنید می گویند به کمپینگ رفته اید ولی در معنای عمومی زمانی شما کمپینگ کرده اید که در فضای طبیعت و دور از محل سکونت خود این فعالیت ها را انجام داده باشید.

کمپینگ در طبیعت

برخی از افراد با طبیعت گردی در مکان های مختلف سعی میکنند از طبیعت زیبای خداوند لذت ببرند و با از طبیعت های بکر انرژی مثبت دریافت کنند، تعدادی دیگر هم ترجیح میدن چند روزی در دل طبیعت بمانند و کمپ کنند و هم برای بقای خود تلاش کنند و هم از طبیعت لذت ببرند.

تجهیزات ضروری کمپینگ

شما بسته به نوع کمپینگ ، تعداد روز اقامت و محل کمپی که برنامه ریزی کرده اید ، وسایل و تجهیزاتی که همراه خود می برید کمی متفاوت است به طور مثال اگر میخواهید با یک کوله پشتی به سفر بروید قطعا تجهیزات کمتری می توانید با خود حمل کنید پس حواستان باشد وسایل کاربردی انتخاب کنید یا اگر تصمیم دارید چند روز در کنار دریاچه ای اقامت داشته باشید.

کمپینگ در طبیعت(ویدئو)

در ادامه شما ویدویی خواهید دید که یک شب زمستانی را در دل طبیعت بدون چادر سر میکند و از طبیعت و آرامش آن لذت میبرد، پیشنهاد میکنیم که در صورتی که امکانات لازم را دارید سعی به ماندن در طبیعت بصورت انفرادی کنید در غیر اینصورت بصورت تنها ماندن در طبیعت خطرات جبران نا پذیری هم به همراه خواهد داشت که سعی میکنیم در مقالات بعدی به آنها بپردازیم.

 

در این مقاله در مورد دره رغز اطلاعات بیشتر کسب نمائید.

ارسال پاسخ