درباره ما

با تیم اکوسفر بیشتر آشنا شوید

  1. خانه
  2. درباره ما

01قیمت منصفانه

اکوسفر می خواهد به سفر رفتن همه علاقه مندان کمک کند برای همین همیشه قیمت های خود را همیشه منصفانه در نظر میگیرد تا همه بتوانند مزه فوق العاده سفر را بچشند.

02مسیرهای شگفت انگیز

مهارت و تجربه تیم اکوسفر این اطمینان را به شما می دهد که در عین حالی که بهترین و شگفت انگیز ترین مناظر را در طی سفر، شما به یادگار برمی دارید، ایمنی شما را تضمین کند

03تجربه منحصر به فرد

زمانی که شما با ما همسفر هستید، کشف دوباره لدت سفر را متوجه می شوید. ما به نا شناخته ترین و بکرترین مناطق سفر می کنیم تا شما لحظات و تجربه های بی نظیر را ثبت کنید.

04جو دوستانه و صمیمی

زمانی که شما با ما همراه می شود، مرز های بین ما و شما از بین می رود و همه عضو از خانواده اکوسفر می شویم و چه در طول سفر و چه بعد از آن دوستی پایدار و صمیمی را می سازیم.

درباره ما

خیلی وقت ها ما می خواهیم جای که رویای آن را داریم برویم یا یهو خودمان را در فرهنگ شگفت انگیز ببینیم یا حتا در دل ماجراجویی منحصر به فرد پرت شویم، ولی همیشه سفر با ناشناخته همراه است و همین هم باعث می شود که خیلی از ما ها تردید به خودمان راه بدهیم و بند پوتین های خود را محکم نکنیم و کوله خود را برنداریم تا به جاده بزنیم. نمی خواهیم از منطقه امن ذهنی خود خارج شویم و رویاهای ما کم کم تبدیل به حسرت می شود.

اینجاست که اکوسفر شکل گرفت. اکوسفر می خواهد فعل سفر کردن را آسان کند، جذاب کند و کاری کند که همه بتوانند به راحتی و با خیال آسوده سفر کنند، تجربه کنند، به راحت ترین شکل ممکن در دل طبیعت گام بردارید و رویاهای خودشان را به واقعیت تبدیل کنند.

 

درباره ما

اکوسفر می خواهد تا به سهم خود بخش کوچکی از پرونده «تحقق رویاهای شما» را به دست بگیریم. زمانی که شما با ما همسفر هستید، کشف دوباره لدت سفر را متوجه می شوید. ما به نا شناخته ترین و بکرترین مناطق سفر می کنیم تا شما لحظات و تجربه های بی نظیر را ثبت کنید.

مهارت و تجربه تیم اکوسفر این اطمینان را به شما می دهد که در عین حالی که بهترین و شگفت انگیز ترین مناظر را در طی سفر، شما به یادگار برمی دارید، ایمنی شما را تضمین کند. اکوسفر می خواهد به سفر رفتن همه علاقه مندان کمک کند برای همین همیشه قیمت های خود را همیشه منصفانه در نظر میگیرد تا همه بتوانند مزه فوق العاده سفر را بچشند.

زمانی که شما با ما همراه می شود، مرز های بین ما و شما از بین می رود و همه عضو از خانواده اکوسفر می شویم و چه در طول سفر و چه بعد از آن دوستی پایدار و صمیمی را می سازیم.

اطلاعات بیشتر در مورد تورها

جهت کسب اطلاعات تکمیلی لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید.

اطلاعات