شبی در جنگل و آرامش کمپینگ(ویدئو)

شبی در جنگل و آرامش کمپینگ(ویدئو)

شبی در جنگل و آرامش کمپینگ(ویدئو)-کمپ کردن همیشه راهی مناسب برای دور شدن از شلوغی زندگی و استرس هایش و نزدیک شدن به طبیعت است. اما گاهی اوقات هماهنگ کردن افراد مختلف و تقسیم وظایف بین آن ها در سفر های کمپینگ می تواند به همان اندازه استرس زا باشد. چاره کار؟ تنهایی به کمپینگ رفتن.

برای افرادی که بار اولشان است ممکن است برنامه ریزی دشوار باشد. اما اگر وسایل مورد نیاز را داشته باشید و به اندازه کافی تحقیق کرده باشید، احتمال اینکه نهایت لذت را ببرید زیاد است.

در معنی کلی محل کمپینگ جایی است که افراد، شب را در آنجا می‌مانند. برای مثال در کشور انگلستان محل‌هایی برای کمپ‌زنی ساخته شده و طبیعت‌گردها می‌توانند در قسمت‌های مشخص آن چادر بزنند و شب را در همان جا بگذرانند.

معنی واژه کمپینگ

واژه‌ی انگلیسی Camp از واژه‌ی لاتین Campus به معنای زمین آمده و اشاره به محلی دارد که چادر در آن برپا می‌شود. البته باید به این نکته اشاره کرد که فقط مناطق مشخص کمپ‌زنی  مودر بحث ما نیست، بلکه بسیاری از افراد علاقه دارند تا در دل طبیعت و به دور از هر ساخته‌ی بشری کمپ کنند.

به این باور برسید که برای داشتن یک سفر لذت‌بخش، همیشه لازم نیست هزینه گزافی برای اقامت در هتل پرداخت کنید. هر شهر و منطقه‌ای، جایی مناسب چادر زدن وجود دارد، چه در شهرهای صنعتی و پیشرفته، چه در روستاهای دور افتاده در مناطق طبیعی بکر.

شاید جاهای زیادی در ذهن شما وجود داشته باشد که تمایل داشته باشید هنگام طلوع آفتاب یا درخشیدن ستاره‌ها در آسمان شب، در این مکان‌ها باشید.

شبی در جنگل و آرامش کمپینگ(ویدئو)-برای همین سفر به سبک کمپینگ بیش از پیش رایج شده‌ است. با توجه به شرایط خاص این سبک از سفر، افراد تجهیزات مناسب به آن را نیاز دارند. در هنگام کمپ زدن ممکن است با مشکلات به خصوصی مواجه شوید که در صورت داشتن تجهیزات مناسب و ضروری به راحتی می‌توانید از پس آن‌ها بربیایید و بهتر است که با داشتن بعضی تجهیزات از وقوع یک سری مشکلات پیشگیری کنید.

جهت آشنایی با کوه سبلان با روی این لینک کلیک کنید.

ارسال پاسخ